17 C
Igoumenitsa
Κυριακή, 28 Φεβρουαρίου, 2021, 14:55
Αρχική Τοπικά Νέα Ηγουμενίτσα Αναλυτικά οι υποψήφιοι της παράταξης του Γιάννη Γόγολου "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

Αναλυτικά οι υποψήφιοι της παράταξης του Γιάννη Γόγολου “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”

Δείτε παρακάτω αναλυτικά του υποψήφιους της παράταξης “ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ” του Γιάννη Γόγολου για τις εκλογές στον Δήμο Ηγουμενίτσας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΝΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια  Ηγουμενίτσας

  1. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΦΥΣΙΣ) Σχολή Καλών Τεχνών – Συγγραφέας
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Τ.Ε.Π. Ηγουμενίτσας
  3. ΓΙΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Χειρούργος Οδοντίατρος
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Καλλιτέχνης στην Παραδοσιακή Μουσική
  5. 5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΑΝΤΑ) Δικηγόρος
  6. ΓΟΓΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ιδιοκτήτης Οδηγός Λεωφορείου ΚΤΕΛ ν. Θεσπρωτίας
  7. ΖΟΡΚΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
  8. ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Υδραυλικός – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  9. ΚΑΤΣΑΡΗ ΣΟΦΙΑ Μαιευτήρας Γυναικολόγος  Ιατρός
  10. ΚΙΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) Τελειόφοιτος Νομικής
  11. ΚΟΛΙΟΜΙΧΟΥ – ΜΥΣΚΕΤΑ ΝΙΚΟΛ Μουσικός
  12. ΚΟΣΙΩΡΗ ΡΕΒΕΚΚΑ Δικηγόρος
  13. ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ιατρός
  14. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τραπεζικό Στέλεχος
  15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Επιχειρηματίας
  16. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Αξιωματικός του Στρατού ε.α.
  17. ΛΙΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Επιχειρηματίας στον Πρωτογενή Τομέα (Ιχθυοκαλλιέργειες)
  18. ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Επιχειρηματίας
  19. ΜΠΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος
  20. ΜΠΕΗ – ΚΑΤΡΗ ΖΩΗ Νοσηλεύτρια Υπεύθυνη Κ.Η.Φ.Η. Κεστρίνης
  21. ΜΠΕΤΣΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Φιλόλογος – MA Special Educational Needs
  22. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ – ΤΖΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ Λογίστρια – Φοροτεχνικός
  23. ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Διευθυντής Υπουργείου Εσωτερικών
  24. ΝΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β. Βρεφονηπιοκόμος
  25. ΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Διακοσμήτρια
  26. ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ Ιδιωτικός Υπάλληλος
  27. ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Βιολόγος καθηγητής
  28. ΠΑΡΓΑΝΑ ΧΑΙΔΩ (ΛΟΥΛΑ) Υπάλληλος Ε.Φ.Κ.Α.
  29. ΦΛΙΝΔΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Δικηγόρος

Εκλογική Περιφέρεια Μαργαριτίου

  1. ΚΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Επιχειρηματίας στους Τομείς Αυτοκινήτου & Τουρισμού
  2. ΜΠΟΛΩΣΗΣ (ΝΤΙΝΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Επιχειρηματίας στον Τομέα Τουρισμού
  3. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Απασχολούμενη στον Πρωτογενή & Τουριστικό Τομέα

Εκλογική Περιφέρεια Παραποτάμου         

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Απασχολούμενος στον Πρωτογενή
  2. ΤΖΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Υπάλληλος Γ. Ν. Φιλιατών 

Εκλογική Περιφέρεια Πέρδικας       

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λογιστής – Φοροτεχνικός
  2. ΜΠΙΣΤΙΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Επιχειρηματίας στον Τομέα Τουρισμού
  3. ΡΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ιδιωτικός Υπάλληλος

Εκλογική Περιφέρεια Συβότων       

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Εργαζόμενη στην Αντιπυρική Προστασία Δασικών Οικοσυστημάτων
  2. ΒΑΛΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Επιχειρηματίας στον Τομέα του Real Estate
  3. ΒΡΑΣΤΑΜΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Επιχειρηματίας στον Τομέα Τουρισμού
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Προϊστάμενος  Ιδ. Εταιρείας
  5. ΓΚΟΓΚΟΥ ΡΩΞΑΝΗ  Επιχειρηματίας στον Τομέα Τουρισμού

 

7,413ΥποστηρικτέςΚάντε Like
780ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
436ΑκόλουθοιΑκολουθήστε

Δημοφιλή άρθρα